Oto logo strony. Piękne ono jest

Sandra Woldt mistrzynią województwa!

4 czerwca 2019 r. w Świnoujściu odbył się Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce Indywidualnej. W zawodach rywalizowali najlepsi zawodnicy reprezentujący wszystkie powiaty województwa zachodniopomorskiego.

Doskonale zaprezentowała się uczennica Gimnazjum w Barwicach  - Sandra Woldt, która zdobyła tytuł mistrzyni województwa w rzucie dyskiem. Wygrała bezkonkurencyjnie posyłając dysk na odległość 33,67 m. Sandra trenuje w Klubie GULKS Barwice pod okiem Anny i Mariusza Kieling oraz nauczyciela wychowania fizycznego – Justyny Budzisz.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności