Ustawienia

Mistrzostwa Powiatu drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

16.11.2023r. w hali Ślusarnia Ośrodka Sportu i Rekreacji w Szczecinku odbyły się Mistrzostwa Powiatu drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców Szkół Podstawowych w ramach Igrzysk Dzieci.

Zdjęcie do Mistrzostwa Powiatu drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

Zawody rozegrano systemem do dwóch przegranych. W rywalizacji wzięło udział 12 drużyn.

Wśród dziewcząt:

I miejsce – SP Parsęcko (Dominika Norkowska, Kaja Purlis, Oliwia Nełdzi)

II miejsce - SP Borne Sulinowo 2 zespół (Antonina Kłos, Maja Wałaszyk)

III miejsce – SP Borne Sulinowo 1 zespół (Wiktoria Gałka, Zofia Polewczyk)

Wśród chłopców:

I miejsce – SP Łubowo 1 zespół ( Piotr Kwiatkowski, Filip Radomski)

II miejsce – SP Łubowo 2 zespół ( Marcel Leskiewicz, Wojciech Szadel)

III miejsce – SP Parsęcko (Nikodem Purlis, Dominik Norkowski, Jakub Wasylik)

Zawody sędziował Andrzej Krawczyk. Turniej zorganizowała Szkoła podstawowa Nr. 6 w Szczecinku przy wsparciu Starostwa Powiatowego w Szczecinku oraz Ośrodka Sportu i Rekreacji w Szczecinku.

Zwycięskie drużyny reprezentować będą nasz powiat w przyszłym tygodniu w Połczynie – Zdroju.

Pozostałe

Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.