Oto logo strony. Piękne ono jest

Kończy się rok…

Dyrektor Wielofunkcyjnej Placówki Pomocy Rodzinie – Domu Dziecka w Szczecinku Agnieszka Popławska w imieniu własnym, pracowników oraz wychowanków serdecznie dziękuje wszystkim darczyńcom, którzy również w tym, mijającym roku 2019, pamiętali  o uśmiechu naszych Milusińskich.

Dzięki wpłatom pieniężnym dla naszego stowarzyszenia „Drogowskaz”, działającego na rzecz wychowanków placówki, możliwe było m. in. zorganizowanie 2-dniowej wycieczki do Poznania obfitującej w mnóstwo fantastycznych atrakcji. Zorganizowana przez Pana Starostę przejażdżka „wypasionym” autem na długo pozostanie w pamięci wszystkich chłopaków. Piknik lotniczy w Mirosławcu, to już wspaniała tradycja.

Dziękujemy za słodycze, rowery, art. szkolne, gry komputerowe.

Za wieloletnią współpracę, pamięć i wsparcie szczególne podziękowania kieruję do Starosty Szczecineckiego Krzysztofa Lisa, Nadleśnictwa Szczecinek i Czarnobór, 12 Bazy Bezzałogowych Statków Powietrznych w Mirosławcu, szczecineckich Strażaków, Ochotniczej Straży Pożarnej Gwda Wielka, Stowarzyszenia Rowerowy Szczecinek, Andrzeja Siemaszko - sklep rowerowy „BAS”, Nowożeńców – wszystkiego dobrego na nowej drodze życia, Teamu Biegowego Szczecinek, Adama Kobylińskiego, Bożeny Burjańskiej, Mateusza Pawlaka, Ewy Włosek.

Wszystkim życzymy Dobrego Nowego Roku.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności