Oto logo strony. Piękne ono jest

Kolejny strzelecki sukces białoborskich kadetów

16 listopada 2022r. kadeci z Zespołu Szkół Nr 7 w Białym Borze brali udział   w Międzyszkolnym Turnieju Strzeleckim o Puchar Burmistrza Polanowa.

Zdjęcie do Kolejny strzelecki sukces białoborskich kadetów


Uczniowie jak zawsze pokazali klasę.

Drużyna chłopców w składzie:

  1. Mateusz Lipski
  2. Filip Niebój
  3. Aleksander Urbański
  4.  Dagosz Werochowski,

 

zdobyła 1 miejsce drużynowo, natomiast druga drużyna w składzie:

  1. Jakub Mularczyk
  2.  Zuzanna Napieraj
  3. Bartosz Gajewski
  4. Mirela Płościńska,

zdobyła 2 miejsce.

 

Ponadto kadeci Dagosz Werochowski uplasował się na 1 miejscu indywidualnie, zaś Zuzanna Napieraj na IV miejscu.

Gratulujemy!

 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności