Oto logo strony. Piękne ono jest

Białoborscy kadeci wracają z Wędrzyna ze złotem

Kadeci z Zespołu Szkół Nr 7 w Białym Borze jak zawsze dali z siebie 120 % oraz zdobyli 1 miejsce podczas zawodów sportowo-obronnych dla uczniów klas wojskowych w Wędrzynie stanowiących eliminacje do Centralnego Zlotu Klas Wojskowych w Orzyszu.

Zdjęcie do Białoborscy kadeci wracają z Wędrzyna ze złotem

Spośród 19 drużyn uczniowie zgarnęli całą pulę bijąc przy okazji rekord na OSF (ośrodku sprawności fizycznej). W skład mistrzowskiej drużyny wchodzili:

Zuzanna Napieraj, Sandra Napieraj, Aleksander Urbański, Dagosz Werochowski, Filip Niebój, Konrad Schramke  oraz  Mateusz Lipski.

Brawo kadeci ! Gratulujemy sukcesu ! Duma nas rozpiera !

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności