Oto logo strony. Piękne ono jest

Przebudowa i rozbudowa budynku na zaplecze socjalno-bytowe dla sportowców i budowa boiska piłkarskiego ze sztuczną nawierzchnią jako Powiatowe Centrum Sportowe

 

Rządowy Fundusz Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych

 

Projekt pn. „Przebudowa i rozbudowa budynku na zaplecze socjalno-bytowe dla sportowców i budowa boiska piłkarskiego ze sztuczną nawierzchnią jako Powiatowe Centrum Sportowe”

Całkowita wartość zadania - 19 098 580,86 zł brutto

Dofinansowanie - 14 400 000,00 zł

Zadanie polega na budowie pełnowymiarowego, całorocznego boiska do gry w piłkę nożną ze sztuczną nawierzchnią wraz z budynkiem zaplecza oraz przebudowę i rozbudowę nieużytkowanego budynku byłego internatu przy ul. Akacjowej na zaplecze socjalno-bytowe dla grup sportowych i uczniów Zespołu Szkół Nr 6 w Szczecinku. Boisko piłkarskie posiadać będzie pole gry o wymiarach 105 m x 68 m i nawierzchnię z trawy syntetycznej. Płyta boiska będzie oświetlona, co umożliwi rozgrywanie spotkań i treningi po zmroku. Budynek byłego internatu zostanie przebudowany i rozbudowany oraz wyposażony. Obiekt oferować będzie 68 miejsc noclegowych w 30 pokojach jedno, dwu i trzyosobowych. Oprócz pokoi z łazienkami przewidziano również 2 świetlice oraz sale rekreacyjne typu siłownia, pomieszczenie fitness, strefa wypoczynku. Zakres inwestycji obejmuje również m.in. zaprojektowanie i wybudowanie ciągów pieszo jezdnych łącznie z miejscami parkingowymi i oświetleniem zewnętrznym.