Oto logo strony. Piękne ono jest

Zajęcia feryjne w Centrum

Zapraszamy uczniów ze szkół podstawowych do wzięcia udziału w ciekawych zajęciach, jakie będą realizowane w okresie ferii zimowych, czyli w dniach od 4 do 15 stycznia 2021 roku. Będziemy chcieli pokazać Wam jak ważna jest ekologia w mieście, jak ważne są i do czego służą w miastach tereny zielone, co możemy zrobić z wodą w mieście i po co w mieście potrzebne są owady zapylające. Forma zajęć i przekazywane treści będą dostosowane do wieku uczestników.

Zajęcia będą odbywały się codziennie (oprócz 6 stycznia – Święto Trzech Króli) w godzinach 10.00-11.30 - I grupa oraz 12.00-13.30 - II grupa. Ze względu na wymogi sanitarne maksymalna liczba osób w grupie, to 12 uczestników, a na zajęciach będą zachowane odpowiednie wymogi sanitarne.

Ilość miejsc ograniczona. Zapisy na zajęcia prowadzimy do 28 grudnia pod numerem telefonu 94 712 88 00 lub e-mail: sekretariat@eco.szczecinek.pl

Tematyka zajęć będzie obejmowała następujące zagadnienia:

  1. Smartfon w służbie ekologii - zielona technologia.
  2. Naturalne indykatory. Bioindykatory.
  3. Zagrożenia środowiska wywołane hałasem.
  4. Recykling. Śmieciowe ABC.
  5. Weź oddech - eksperymenty dotyczące niskiej emisji.
  6. Urban beekeeping - pszczelarze w mieście.
  7. Co w wodzie pluszcze?
  8. Funkcjonowanie zieleni w środowisku zurbanizowanym.
  9. Degradacja i rewitalizacja środowiska przyrodniczego.

 

Zobacz jak fajnie było u nas rok temu!

 
 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności