Oto logo strony. Piękne ono jest

Wyróżnienie za sportowe wyniki

Dziś w szczecińskim Urzędzie Marszałkowskim odbyła się gala sportu, na której wręczone zostały nagrody Marszałka Województwa za wyniki, osiągane w roku 2015. Poza okazałymi pucharami wręczane były także nagrody finansowe. Ich wysokość zależała oczywiście od zgromadzonego dorobku i skali sukcesu danego sportowca lub jego trenera. Wśród nagrodzonych po raz kolejny znalazł się także Powiat Szczecinecki.

 

Marszałek Olgierd Geblewicz podjął decyzję o wyróżnieniu aż 41 osób, a także 6 klubów sportowych, 3 samorządy gminne i tyle samo samorządów powiatowych, także nasz - szczecinecki.

 

Na Gali Marszałka obecna była również nasza delegacja, której przewodniczyła Zofia Kosicka, dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu szczecineckiego Starostwa i to właśnie pani dyrektor miała zaszczyt odebrać sporych rozmiarów puchar z rąk Marszałka Jarosława Rzepy.

 

Po raz kolejny Powiat Szczecinecki wyróżniony został za wyniki we współzawodnictwie sportowym w sporcie młodzieżowym. Tym razem jest to nagroda za zajęcie III miejsca w ogólnopolskim współzawodnictwie sportowym, w sporcie młodzieżowym w roku 2015.

 

Jednocześnie serdecznie dziękujemy wszystkim sportowcom, trenerom, pasjonatom i mecenasom sportu za Wasz wkład i zaangażowanie w krzewienie i rozwijanie kultury fizycznej oraz związanych z nią ideałów fair play. To także Wasza nagroda.

 

tekst: Marcin Tadzik

foto: WZP (dzięki uprzejmości Tematu Szczecineckiego)

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności