Oto logo strony. Piękne ono jest

Wszystko na Temat - starosta Krzysztof Lis

Starosta Krzysztof Lis gościł w programie „Wszystko na temat”. Tym razem w znacznie swobodniejszej rozmowie mówi m.in. o długoletnim byciu starostą, czy dojazdach do pracy przez ponad 20 lat, przez które pokonał co najmniej pół miliona kilometrów. 

- Po czynach proszę mnie osądzać, a nie po tym, czy rządzę 15, czy 20 lat. Bycie samorządowcem to praca dla kogoś, po prostu służba - mówi w audycji "Wszystko na Temat" starosta Krzysztof Lis.

 Zapraszamy do obejrzenia rozmowy.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności