Oto logo strony. Piękne ono jest

Uczniowie I LO wizytowali Sejm

17 marca uczniowie klas humanistyczno -prawnych I LO im. Księżnej Elżbiety w Szczecinku dzięki uprzejmości pana  Posła Radosława Lubczyka odwiedzili Sejm RP. Młodzież miała niezwykłą możliwość zwiedzenia sali obrad i kilku innych pomieszczeń oraz wysłuchania wykładu o historii i teraźniejszości polskiego parlamentaryzmu.

 

Wizyta wywarła ogromne wrażenie, tym bardziej, że na sali posiedzeń trwały właśnie obrady. Popołudnie wypełnione było zwiedzaniem najbardziej charakterystycznych miejsc stolicy. Wieczorem naszych uczniów zachwycił śpiew i taniec z przedstawienia „Mamma Mia” w Teatrze Roma.

 

W drugim dniu pobytu w Warszawie młodzież zwiedziła Muzeum Powstania Warszawskiego i podziwiała panoramę Warszawy z trzydziestego piętra Pałacu Kultury i Nauki.

 

Opiekunowie:

  • Elżbieta Woźniak
  • Alina Antoniak-Czajk
  • Krystyna Leśny

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności