Oto logo strony. Piękne ono jest

Święto Niepodległości w cieniu pandemii

Pandemia koronawirusa po raz kolejny odebrała mieszkańcom powiatu szczecineckiego możliwość uczczenia ważnego dla wszystkich Polaków narodowego święta w sposób do którego przywykli. 11 listopada starosta Krzysztof Lis oraz przewodniczący Rady Powiatu Szczecineckiego Cezary Jankowski m.in. w towarzystwie posłów ziemi szczecineckiej oraz delegacji Miasta Szczecinek uczcili 102 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości w sposób kameralny. Punktualnie o 12:30 u stóp marszałka Józefa Piłsudskiego spoczęły wiązanki kwiatów.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności