Oto logo strony. Piękne ono jest

Święto Niepodległości na sportowo

W ostatnich dniach cała Polska na sportowo przeżywała Święto Niepodległości. W największych miastach w Polsce odbywały się duże „imprezy biegowe”, w których wzięło udział kilkadziesiąt tysięcy uczestników z całej Polski.

W dwóch największych biegach w Polsce w Poznaniu i Gdyni (11.11) nasze miasto reprezentowali młodzi zawodnicy Miejskiego Klubu Pływackiego.

Odnieśli oni ogromny sukces sportowy zajmując czołowe miejsca w swoich startach.

W Poznaniu Igor Siódmiak wygrał kategorię wiekową mężczyzn do 20 lat a w klasyfikacji generalnej na ponad 8 tysięcy uczestników był 14!!!

W Gdyni startowały nasze młode zawodniczki. W kategorii wiekowej młodziczek Hania Skrobanek wywalczyła miejsce drugie, a Ola Baranek miejsce trzecie. Zosia Skrobanek była szósta w tej samej kategorii.

W kategorii wiekowej juniorek Patrycja Nerć zajęła wysoką 10-tą pozycję rywalizując z większości starszymi biegaczkami ze znanych klubów lekkoatletycznych.

Łącznie w Gdyni startowało ponad dwa tysiące uczestników.

Gratulujemy naszym zawodnikom i zawodniczkom za godne reprezentowanie Szczecinka i swojego Klubu w zawodach o tak dużej randze i prestiżu.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności