Oto logo strony. Piękne ono jest

Święto Konstytucji 3 maja

Tegoroczne obchody   227. rocznicy uchwalenia Konstytucji  3 Maja, podobnie jak w latach ubiegłych zainaugurowała uroczysta msza święta w kościele NNMP. W uroczystościach wzięli udział  parlamentarzyści ziemi szczecineckiej, przedstawiciele władz samorządowych, delegacje służb mundurowych i środowisk kombatanckich, duchowni, reprezentacje zakładów pracy, przedstawiciele organizacji pozarządowych, młodzież szkolna, harcerze oraz licznie zgromadzeni mieszkańcy. Po nabożeństwie  wszyscy przemaszerowali na plac Wolności gdzie złożono kwiaty pod tablicą z nazwiskami organizatorów trzeciomajowej demonstracji z 1946 roku.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności