Oto logo strony. Piękne ono jest

Sukces uczniów z Z.S. im. O. Langego

17-go listopada 2016 roku w Białogardzie odbył się finał regionu koszalińskiego w drużynowym tenisie stołowym chłopców rozgrywanym w ramach Licealiady. Organizatorem turnieju był Szkolny Związek Sportowy. W mistrzostwach uczestniczyły najlepsze drużyny powiatów z regionu koszalińskiego, między innymi zespół z Białego Boru, reprezentujący powiat szczecinecki.

Białoborski team uplasował się w ogólnej klasyfikacji na drugim miejscu, co skutkuje uzyskaniem kwalifikacji do udziału w  Finale Województwa Zachodniopomorskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym, który odbędzie się w grudniu 2016 roku.

Tym samym drużyna z Zespołu Szkół im. O. Langego w Białym Borze znalazła się w gronie ośmiu najlepszych zespołów szkół ponadgimnazjalnych z całego województwa zachodniopomorskiego.

Drużynę z Białego Boru stanowili uczniowie: Szymon Gawin i Paweł Spiczak Brzeziński z klasy o profilu policyjnym, zaś ich trenerem jest Grzegorz Piszcz, nauczyciel wychowania fizycznego

z ZS im. O. Langego w Białym Borze.

Serdecznie gratulujemy chłopakom i trzymamy kciuki za następne sukcesy w kolejnym etapie w rywalizacji sportowej.  

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności