Oto logo strony. Piękne ono jest

Ślubowanie w Białym Borze

To już po raz jedenasty uczniowie klas mundurowych II Liceum Ogólnokształcącego  w Zespole Szkół Nr 7 w Białym Borze złożą ślubowanie na sztandar szkoły. Uroczystość odbędzie 12 października o godz. 12:00 w centrum Miasta.

Należy zaznaczyć, że w/w uroczystość odbywa się wg ceremoniału wojskowej przysięgi  z udziałem pocztów sztandarowych z jednostek patronackich z wojska, policji z udziałem kompanii honorowej oraz orkiestry wojskowej.

Podczas uroczystości zostaną wyróżnieni uczniowie dyplomami dyrektora szkoły, za bardzo dobre wyniki w szkoleniu wojskowym i policyjnym. Ponadto, uczniowie wystąpią z pokazem musztry paradnej.

Na zakończenie odbędzie się defilada całej szkoły z udziałem kompanii honorowej przy dźwiękach orkiestry wojskowej. Udział w uroczystościach zapowiedzieli dowódcy i komendanci jednostek patronackich, władze powiatu i gminy oraz radni i partnerzy współpracujący ze szkołą. Zaproszenie otrzymali przedstawiciele z Ministerstwa Obrony Narodowej.

Dyrektor szkoły zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy i nie tylko do uczestniczenia w ceremonii ślubowania i przemarszu kolumny ulicami Miasta.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności