Oto logo strony. Piękne ono jest

"Siatkarska pięćdziesiątka" w Barwicach

Tegoroczna VI edycja turnieju piłki siatkowej „Siatkarska pięćdziesiątka” przebiegła na bardzo wysokim poziomie udowadniając, że w sporcie nie ma barier wiekowych. Najstarszy zawodnik turnieju 73 letni Bogdan Madej ze Starego Chwalimia formą i zaangażowaniem nie odbiegał od reszty „młodych” zawodników. W siatkarskich potyczkach rywalizowało sześć zespołów, które pokazały doskonałe umiejętności sportowe. Klasyfikacja końcowa turnieju: Tornado Koszalin 55+, Świdwin, Tornado Koszalin 65+, Barwice, Stary Chwalim, Debrzno.  Wszystkie drużyny zostały nagrodzone pucharami, indywidualnymi statuetkami oraz nagrodami. Patronat nad turniejem objął starosta szczecinecki Krzysztof Lis. Zmagania siatkarzy obserwowali m.in.: poseł na Sejm RP Radosław Lubczyk, członek Zarządu Powiatu Szczecineckiego Anna Kieling oraz sekretarz gminy Barwice Ewa Nowosielska. 

Organizatorem turnieju byli sympatycy piłki siatkowej w Barwicach.

 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności