Oto logo strony. Piękne ono jest

Sandra Woldt złotą medalistką!

Pierwsze miejsce w rzucie dyskiem utalentowanej Sandry Woldt na Mistrzostwach Województwa Młodzików zdobyte z dużą przewagą nad rywalkami. Uzyskany wynik 33,63m, to najlepszy rezultat tegoroczny Sandry.

Za tydzień kolejny start na zawodach wyższej rangi Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików.

W zawodach poza konkursem startowała trzynastoletnia Magda Werkun która rzuciła dyskiem 21,04m, jest to jeden z lepszych wyników w kraju w tej kategorii wiekowej.

Trenerami zawodniczek są Anna i Mariusz Kieling.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności