Oto logo strony. Piękne ono jest

RevitaLife 2018

Już w najbliższy czwartek, 22 listopada 2018 r. w szczecineckim Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior rozpocznie się druga ogólnopolska konferencja naukowa "RevitaLife 2018", zgłębiająca tematykę metod rewitalizacji i rekultywacji wód.

Krajowa czołówka ekspertów i naukowców, zajmujących się na co dzień stanem wód postara się zgłębić tematykę zabiegów rewitalizacyjnych oraz związanych z nimi zagrożeń i problemów. Tym razem poznamy nie tylko podejście naukowe, ale także te - widziane oczami samorządowców.

 

Organizatorami przedsięwzięcia są:

Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior - Zespół Placówek Oświatowych w Szczecinku,

Powiat Szczecinecki,

Miasto Szczecinek,

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

 

 

Swój udział w RevitaLife 2018 potwierdzili (kolejność alfabetyczna):

 

dr Agnieszka Bednarek / Uniwersytet Łódzki,

prof. dr hab. Robert Czerniawski / Uniwersytet Szczeciński,

Małgorzata Golińska / Wiceminister Środowiska

prof. dr hab. Ryszard Gołdyn / Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu,

prof. dr hab. inż. Tomasz Heese / Politechnika Koszalińska,

dr Justyna Kobos / Uniwersytet Gdański,

dr inż Michał Łopata / Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie,

prof. dr hab. Hanna Mazur-Marzec / Uniwersytet Gdański,

prof. dr hab. inż. Stanisław Podsiadłowski / Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu,

dr Piotr Szczepanowski / Urząd Miasta w Poznaniu,

dr Sebastian Szklarek / Europejskie Regionalne Centrum Ekohydrologii PAN w Łodzi,

dr hab. inż. Renata Tandyrak / Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie,

dr Anna Toruńska-Sitarz / Uniwersytet Gdański.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności