Oto logo strony. Piękne ono jest

OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA W LEKKIEJ ATLETYCE „SPRAWNI RAZEM”

W dniach 10–11 maja 2025 roku w Grudziądzu odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce „Sprawni Razem”.

ogolnopolskie-mistrzostwa-w-lekkiej-atletyce-sprawni-razem

Reprezentacja UKS Victoria Szczecinek, składająca się z czterech zawodniczek – uczennic i absolwentki Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Szczecinku – zaprezentowała się znakomicie, zdobywając aż sześć medali. Indywidualne osiągnięcia zawodniczek przedstawiają się następująco:

• Maja Kuchar – złoty medal w biegu na 200 m, srebrny medal w biegu na 100 m,

• Zuzanna Szymańska – złoty medal w biegu na 100 m,

• Wiktoria Hryniewicz – złoty medal w biegu na 800 m, 5. miejsce w biegu na 200 m,

• Vanessa Szymańska – 4. miejsce w biegu na 100 m.

Ponadto wszystkie cztery zawodniczki wystartowały wspólnie w sztafecie 4 × 100 m, w której – po znakomitym biegu – zdobyły złoty medal.

Na szczególne uznanie zasługują nie tylko utalentowane zawodniczki, ale również trenerzy UKS Victoria Szczecinek oraz nauczyciele wychowania fizycznego z SOSW w Szczecinku, których zaangażowanie i codzienna praca umożliwiły osiągnięcie tak wysokiego poziomu sportowego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności