Oto logo strony. Piękne ono jest

Odeszła Małgorzata Libront

„Ludzie, których kochamy zostają na  zawsze,
bo zostawiają ślady w naszych sercach”

 

Mówią, że Bóg zabiera do siebie dobrych ludzi szybciej, ponieważ potrzebuje ich w niebie. Jeśli tak, to Pani Małgorzata Libront była tam niezbędna. W naszych sercach i pamięci pozostanie ciepłą, wrażliwą i pełną empatii osobą. Jako przewodnicząca zarządu szczecineckiego oddziału Polskiego Związków Emerytów, Rencistów i Inwalidów, członkini szczecineckiej Ligi Kobiet Polskich, zaś później Stowarzyszenia Aktywnych Kobiet w Szczecinku, zawsze podchodziła do swojej pracy z oddaniem i zaangażowaniem. Będzie nam Jej brakować.

 

Rodzinie, przyjaciołom, wszystkim osobom z otoczenia Pani Małgorzaty Libront, wyrazy głębokiego współczucia składają:

Starosta Krzysztof Lis, przewodniczący Rady Powiatu Szczecineckiego Cezary Jankowski, członkowie Zarząd Powiatu Szczecineckiego oraz pracownicy Starostwa Powiatowego w Szczecinku.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności