Oto logo strony. Piękne ono jest

Mobilna Akademia Młodych Orłów

5 czerwca w Barwicach odbyło się szkolenie dla trenerów, instruktorów oraz nauczycieli wychowania fizycznego z powiatu szczecineckiego w ramach projektu Mobilna Akademia Młodych Orłów. Zajęcia poprowadzili trenerzy Tomasz Michalczyszyn oraz Maciej Mateńko.

Pierwsza część - teoretyczna, w której omówiono główne filary szkolenia dzieci i młodzieży odbyła się w Zespole Szkół w Barwicach, natomiast druga – praktyczna -  na Stadionie Miejskim. Całość zwieńczyła gra selekcyjna. W zajęciach udział wzięli najzdolniejsi zawodnicy z powiatu w poszczególnych rocznikach 2005, 2006, 2007 oraz 2008.

Jest to ciekawa inicjatywa Polskiego Związku Piłki Nożnej, dzięki której korzystają trenerzy, instruktorzy, pasjonaci piłki nożnej ulepszając swój warsztat piłkarski, a także młodzież grająca na co dzień w klubach. Z pewnością jest to dla nich mobilizacja i motywacja do solidnej pracy, a najlepsi z najlepszych będą mogli wziąć udział w obozach sportowych AMO.

Kolejne spotkanie w powiecie szczecineckim planowane jest na wrzesień.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności