Oto logo strony. Piękne ono jest

Łakocie dla dzieci z Domu Dziecka

Dziś (1.06) święto wszystkich dzieci. Z tej okazji starosta Krzysztof Lis odwiedził wychowanków Domu Dziecka. Wręczył im  kosz słodkości oraz złożył życzenia:

Tego dnia życzę wam jak najwięcej uśmiechu, spełnienia wszelkich marzeń i radości. Tak naprawdę w każdym z nas, nawet gdy jesteśmy już dorośli drzemie dziecko. Dorośli często z rozrzewnieniem wracają pamięcią do beztroskiego czasu dzieciństwa. To wspaniały czas i mam nadzieję, że wykorzystacie go jak najlepiej!(…)

W środę starosta odwiedził również dzieci z SOSW w Szczecinku gdzie świętowanie związane z Dniem Dziecka połączono z Dniem Otwartym.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności