Oto logo strony. Piękne ono jest

Klub Sportowy „Volley”

Zarząd  Międzyszkolnego Klubu Sportowego „Volley”  informuje, iż  zakończył  zadanie pn. Akademia Piłki Siatkowej zgodnie z Porozumieniem z dnia 24.03.2016r

Zadanie Akademia Piłki Siatkowej realizowano w terminie 01.04.2016r – 31.05.2016r. Do rozgrywek zgłosiło się  26 dziewcząt ze szkół  podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Dziewczęta rywalizowały według nowej formuły APS w grach małych 1x1, 2x2, 3x3 w swoich kategoriach wiekowych.

Najliczniejszą grupę tworzyły dziewczęta z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, które zostały podzielone na dwie grupy – ligi  A i B. We wszystkich kategoriach rozegrano po 5 rund, w których każda zawodniczka zdobywała punkty rankingowe.

 

Zwycięzcy   X  edycji  Akademii Piłki Siatkowej:

 

Szkoły Podstawowe :

1m  Zuzia Choińska

2m  Martynka Jabłońska

3m  Iza Styber

 

Gimnazja:

1m Kornelia Pańczyk

2m Patrycja Wojtukiewucz

3m Ani Tormasyan

 

Ponadgimnazjalne:

1m Ola Maszkało

2m Małgorzata Prymaczek

3m Ala Wachowska

 

Wszystkie  uczestniczki X edycji Akademii Piłki Siatkowej otrzymały nagrody rzeczowe  ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Szczecinku oraz MKS Volley Szczecinek.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności