Oto logo strony. Piękne ono jest

Jest kolejne wsparcie!

Pomysł, ciężka praca oraz wsparcie życzliwych i pomocnych ludzi, to trzy składowe bez których realizacja dużego zadania inwestycyjnego nie jest możliwa. To właśnie dzięki nim Powiat Szczecinecki może się cieszyć z kolejnego sukcesu – dofinansowania z Ministerstwa Finansów w wysokości 1 035 441, 00 zł na przebudowę niespełna 2.2 km odcinka drogi powiatowej w gminie Grzmiąca.

Pracownicy Wydziału  Funduszy Zewnętrznych, Współpracy i Rozwoju przedłożyli resortowi bardzo dobrze przygotowany wniosek, który poparli Minister Infrastruktury Andrzej Adamczyk oraz Sekretarz Stanu w Ministerstwie Środowiska, poseł Małgorzata Golińska.

Odcinek o którym mowa łączy przejazd kolejowy i skrzyżowanie z drogą gminną prowadzącą do miejscowości Sucha. Koszt przedsięwzięcia to ponad 2,261 mln zł. Zadanie będzie realizowane dwuetapowo. W I etapie  zostanie przebudowany most na rzece Raduszka wraz z drogą dojazdową na odcinku od miejscowości Grzmiąca, o długości 946,59 m. W II etapie nowe oblicze zyska kolejny odcinek drogi w kierunku miejscowości Sucha o długości 1,2 km.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności