Oto logo strony. Piękne ono jest

Choinka już jest…

W tym roku Święta Bożego Narodzenia będą inne niż wszystkie. W Polsce obowiązuje akcja „Zostań w domu”, czyli celebrowanie okresu świąteczno-sylwestrowego w okrojonym składzie.

Nasze zwyczaje świąteczne musimy zweryfikować z „pakietem regulacyjnym”. Do wigilijnego stołu oprócz rodziny zamieszkującej dane gospodarstwo domowe zasiądzie 5 osób. Również zapisy dotyczące Sylwestra przewidują organizację skromnej domowej  „imprezy”, w której oprócz organizatorów  będzie mogło uczestniczyć również 5 gości.

Na szczęście nie ma żadnych ograniczeń dotyczących…choinek. Bez świątecznego drzewka i otaczających nas iluminacji, raczej trudno byłoby poczuć świąteczną atmosferę. Przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Szczecinku zainstalowano już wysokie na 10 metrów, mieniące się niezliczoną ilością światełek drzewko.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności