Oto logo strony. Piękne ono jest

Szczecineckie Kopanie Piłki

Dobra zabawa, integracja i promocja zdrowego oraz sportowego stylu życia to główne cele organizowanego przez Powiat Szczecinecki Szczecineckiego Kopania Piłki, które już w najbliższą sobotę (tj. 9 października) o godzinie 13:30 zostanie rozegrane na stadionie lekkoatletycznym na Świątkach.

Zdjęcie do Szczecineckie Kopanie Piłki

Inicjatorem turnieju jest wicestarosta Robert Fabisiak. W szranki stanie 5 zespołów:

1. Radni Powiatu Szczecineckiego ze starostą Krzysztofem Lisem i wicestarostą Robertem Fabisiakiem.

2. Radni Miasta Szczecinek z burmistrzem Danielem Rakiem i jego zastępcą Maciejem Makselonem.

3. Księża szczecineckich parafii.

4. Pracownicy Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinku.

5. Przedstawiciele mediów.

Stawką rywalizacji będzie skrzynka dorodnych jabłek. Nie zabraknie sportowych emocji, dobrej zabawy i uśmiechu, dlatego też zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu szczecineckiego do kibicowania.  

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności