Oto logo strony. Piękne ono jest

Białoborska służba krwi

Krew należy do najpotężniejszych leków, jakimi dysponuje medycyna, a zatem – zorganizowane krwiodawstwo, oparte na współpracy oraz współdziałaniu transfuzjologii ze zdrowymi, uświadomionymi dawcami jest niezmiernie ważne i potrzebne. 

17 grudnia 2015 r. młodzież i nauczyciele naszej szkoły a także po raz pierwszy - także uczniowie z LO im. Tarasa Szewczenki oddali krew. Zgłosiło się 26 chętnych. Ostatecznie dawcami okazało się 20 osób, w tym jedna słuchaczka z LO dla dorosłych i jedna pani spoza szkoły , łącznie oddaliśmy 8830 ml krwi pełnej. 

Bardzo wszystkim gratuluję i dziękuję. Zapraszam do dalszej współpracy, może następnym razem więcej ludzi z Białego Boru odpowie na nasz apel. Następna akcja w kwietniu 2016 roku. Współpracujemy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Słupsku. 

Dziękuję wszystkim i pozdrawiam wszystkich, którzy oddali się publicznej służbie krwi.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności