Oto logo strony. Piękne ono jest

Odeszła od nas Agnieszka Kołodziejczak

Odeszła od nas Agnieszka Kołodziejczak, wieloletni kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Turowie i prezes stowarzyszenia "Droga", działającego na rzecz osób niepełnosprawnych i lokalnej społeczności.

Pani Agnieszka był wspaniałą, ciepłą, oddaną swojej pracy osobą. Tak jak nikt potrafiła wsłuchać się w drugiego człowieka co podkreślają poruszeni wieloletni współpracownicy Pani Agnieszki i uczestnicy ŚDS w Turowie z filią w Gwdzie Wielkiej : (...) Nasza Pani Kierownik była osobą o wyjątkowym słuchu (…) słyszała każdego bez wyjątku (…)

Odejście Pani Agnieszki to niepowetowana strata nie tylko dla osób niepełnosprawnych i uczestników ŚDS w Turowie, ale również dla całej społeczności powiatu szczecineckiego.

Starosta Szczecinecki Krzysztof Lis, Przewodniczący Rady  Powiatu Szczecineckiego Cezary Jankowski, Zarząd Powiatu Szczecineckiego oraz pracownicy Starostwa Powiatowego w Szczecinku łączą się w bólu z rodziną Zmarłej, Jej Przyjaciółmi i Współpracownikami.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności