Oto logo strony. Piękne ono jest

Uczniowie I LO zakwalifikowani do okręgowych etapów Olimpiad!

Jak poinformował dyrektor szkoły Arkadiusz Szczepaniak Aleksandra Skrzyńska i Lena Konieczna zakwalifikowały się do okręgowego etapu Olimpiady Literatury i Języka Polskiego. Opiekunkami dziewcząt są Marlena Kościukiewicz i Iwona Wilicka. Ponadto do etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej zakwalifikowały się Natalia Folga i Weronika Brucka z klasy III oraz Magdalena Kostrzak z klasy II. Dziewczyny do Olimpiady przygotowały Ewa Jankun i Renata Litwin – Kizielewicz.

Uczennicom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zdjęcie do Uczniowie I LO zakwalifikowani do okręgowych etapów Olimpiad!
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności