Oto logo strony. Piękne ono jest

Egzamin na prawo jazdy w Szczecinku

Starosta szczecinecki Krzysztof Lis konsekwentnie zmierza do celu jakim jest utworzenie w Szczecinku fili Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego.

Odbyłem kolejne spotkanie z dyrektorem Zachodniopomorskiego  Ośrodka Ruchu Drogowego w Koszalinie  Eugeniuszem Romanowem, który stoi na stanowisku, że wskazana przez nas propozycja bazy przyszłego ośrodka egzaminacyjnego – Zakład Obsługi Nieruchomości Powiatu Szczecineckiego - spełnia założone oczekiwania  - informuje starosta. – Ustaliliśmy dalsze działania. Do 10 lipca przedłożymy list intencyjny – oświadczenie woli, w którym potwierdzimy chęć przygotowania obiektu do wymagań i standardów, o czym zapewnialiśmy już wcześniej. Na najbliższej Sesji Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego  zostanie przedstawiony projekt uchwały, z założeniem, iż ośrodek egzaminacyjny mógłby zacząć funkcjonować już od stycznia 2017 roku.  Natomiast pierwsze egzaminy na kategorie A i pośrednie oraz B,  mogłyby się odbyć już w kwietniu 2017 roku.

 

Trzymamy kciuki! 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności